ugdymo įstaigoms

Sveikesnių užkandžių ir gaiviųjų gėrimų automatai

Platus subalansuotų produktų pasirinkimas

Su ugdymo įstaigomis dirbame jau daugiau nei 15 metų, tad gerai žinome mokinių mitybai keliamus reikalavimus. Sąlygos vis griežtėja, todėl nuolat peržiūrime ir atnaujiname asortimentą. Atrenkame produktus, kurie ne tik formaliai atitinka valstybės institucijų tvarkas, bet yra subalansuoti ir maistingi.

Kad asortimentas būtų įvairesnis, kuriame savo receptūras ir privačius prekių ženklus. Gaivieji gėrimai “Happy break” ir užkandžiai “Happy treat” – tai mūsų sukurti produktai su mažiau cukrų, daugiau maistingųjų medžiagų ir skaidulų. Dėl suderinto skonio juos mėgsta ir vaikai, ir suaugę.

gerimai ugdymo istaigoms

Gaivieji gėrimai

Natūralus negazuotas vanduo, natūralios 100% sultys ir jų gėrimai, kiti gaivieji gėrimai. Praturtinti vitaminais B ir C, jie ilgam malšina troškulį, atstato skysčių ir energijos balansą.

uzkandziai ugdymo istaigoms

Užkandžiai

Javainiai, traškūs sausainiai, vafliai, įvairių grūdų trapučiai. Sudėtyje mažiau cukrų, daugiau grūdų, skaidulų, vitaminų, įvairių dribsnių. Subalansuotas kaloringumas, o sotumo jausmas išlieka ilgam.

reikalavimai ugdymo istaigoms

atitinka institucijų reikalavimus

Asortimentas, kurį tiekiame į ugdymo įstaigas, atitinka Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašo reikalavimus.

Sveikesni užkandžiai - ir į jūsų mokyklą!

pardavimo automatai mokykloms

Mokinių mitybą griežtai reguliuoja Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašas, patvirtintas Sveikatos apsaugos ministro 2011-11-11 įsakymu Nr. V-964. Nustatytos normos taikomos ir pardavimo automatų prekėms, todėl visi produktai atitinka šiuos reikalavimus:

  • gaivieji gėrimai – su mažiau nei 5 proc. cukraus;
  • visi užkandžiai – su mažiau nei 1 proc. druskos;
  • užkandžių dribsniai ir javainiai – su daugiau nei 6 proc. skaidulų;
  • nėra gazuotų gėrimų, bulvių, kukurūzų ar kitų traškučių, saldainių, šokolado, riebių glaistytų pyragaičių, skrudintų, riebaluose virtų ar spragintų produktų;
  • visi produktai be pridėtinių saldiklių, konservantų, dirbtinių dažiklių, be hidrintų riebalų ir GMO.

Taigi, pardavimo automatai mokyklose skatina sveikesnio maisto vartojimą ir pratina mokinius prie natūralaus maisto skonio. Džiaugiamės, kad per savo veiklos metus sukūrėme sveikesnių užkandžių pardavimo tinklą jau su daugiau nei 150 mokyklų!

Jums svarbu, kad sveikesni užkandžiai būtų lengvai pasiekiami ir jūsų mokyklos bendruomenei? Susisiekime.

Kodėl "Euroautomatai"?

prisiimame atsakomybę

Išmanome institucijų reikalavimus, tad prisiimame atsakomybę dėl tiekiamų produktų kokybės ir sudėties.

rūpinamės asortimentu

Atrenkame sveikesnius užkandžius ir gėrimus, patys kuriame receptūras. Nuolat ieškome naujų produktų.

Operatyviai aptarnaujame

Greitai įrengiame automatą ir jį pilnai aptarnaujame. Operatyviai reaguojame į mokyklos bendruomenės poreikius.

bendradarbiaujame

Taikome įvairias bendradarbiavimo formas, kuriame ilgalaikį santykį su mokyklų bendruomenėmis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas labiausiai rūpi mokyklų bendruomenių vadovams ir mokinių tėvams? Atsakymai žemiau. Jei turite neatsakytų klausimų – kreipkitės, džiaugsimės galėdami jums padėti.

Mokykloms tiekiamų produktų kokybę užtikriname keliais lygiais. Pirmiausia – nuolat sekame ir gerai išanalizuojame institucijų keliamus reikalavimus. Juos žinodami, tikriname kiekvieno produkto sudėtį ir sudarome specialų sąrašą mokykloms. Jei pasikeičia reikalavimai, visą sąrašą peržiūrime, netinkamus produktus išbraukiame. Su klientais dirbame TIK PAGAL GALIOJANTĮ “MOKYKLINIŲ” PRODUKTŲ SĄRAŠĄ. Mokykloms tinkamos prekės pažymėtos mūsų sandėlio ir apskaitos sistemose – tai dar vienas saugumo barjeras. Šie žingsniai atsako į klausimą dėl asortimento “saugumo” mokyklose.

Pirma – jie yra sveikesni, nes atrinkti laikantis mokinių mitybai keliamų reikalavimų. Antra – jie pasiekiami mokykloje, t.y. nėra būtinybės dėl užkandžių bėgti į lauką. Tai reiškia, kad mokiniai mažiau vėluos į pamokas, žiemą neperšals, nepaklius į autoįvykius ar kitas nemalonias situacijas už mokyklos ribų.  Trečia – užkandžiams skirtus dienpinigius tikrai išleis maistui, kuris reikalingas energijai ir dėmesiui palaikyti.

Taip. Mes lanksčiai taikome įvairias bendradarbiavimo formas, teikiančias papildomą naudą mokyklų bendruomenėms. Pavyzdžiui, remiame  mokyklos renginius, teikiame pagalbą  ruošiantis šventėms, vykdome bendrus edukacinius projektus.

Jau nuo 2005 m. dirbame su mokyklomis, tad gerai žinome ir klientų poreikius, ir rizikas. Kad mokyklų bendruomenės būtų patenkintos, nuolat atnaujiname asortimentą, patys kuriame receptūras ir nuosavus prekių ženklus. Na, o išvengti rizikų padeda atitinkamai organizuoti procesai.

Aptarkime jūsų ugdymo įstaigai geriausią sprendimą

+370 610 218 59