Asmens duomenų tvarkymo politika

UAB „EUROAUTOMATAI“
Atnaujinta 2021-06-22

Bendra informacija

UAB “Euroautomatai“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia Asmens duomenų tvarkymo politika (toliau – Politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Politikos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepriklausomai nuo įrenginio, iš kurio jungiatės.

Duomenų valdytojo rekvizitai

Įmonė UAB “Euroautomatai“
Registracijos adresas Šilyno vs. 1, Šilynas, LT-80166 Šiaulių r.
Buveinės adresas Janonio g. 1, Panevėžys
Tel.: 8 45 461 355, 8 610 21859
El. paštas kestutis@euroautomatai.lt
PVM mokėtojo kodas LT100005608216

Atidžiai perskaitykite Politiką, nes, kiekvieną kartą lankydamiesi Duomenų valdytojui priklausančioje interneto svetainėje, sutinkate su šios Politikos sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys yra renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos, bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų ir kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis, negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba globėjų sutikimą.

Kokią informaciją apie Jus renkame?

 1. Tiesiogiai jūsų pateikiamą informaciją:
  Vardas
  Pavardė
  Elektroninio pašto adresas
  Telefonas
  Adresas
 2. Informaciją iš trečiųjų šalių šaltinių. Mes galime gauti informacijos apie Jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (tiek, kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš Jūsų arba apie Jus. Informacijos apie Jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras Facebook tinkle.
 3. Kitą informaciją. Jums sutikus, mes galime rinkti  informaciją apie Jūsų įrenginį, Jūsų naudojimąsi mūsų svetainės ir turiniu.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju gali svetainė gali veikti nepilnu funkcionalumu, kas apsunkins naršymą.

Kaip naudojame Jūsų pateiktą informaciją?

Surinktą informaciją galime naudoti šiais tikslais:

 • Susisiekti su Jumis kaip su potencialiu klientu, partneriu arba darbuotoju.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais: pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius pasiūlymus, siųsti pranešimus apie akcijas, siųsti nuorodas į Duomenų valdytojo vykdomų apklausų klausimynus.
 • Analizuoti, kaip Jūs naudojatės mūsų svetaine, kad galėtume ją tobulinti.
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu. Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis šiuo tikslu.

Kam atskleidžiame Jūsų informaciją?

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui.
 • Teikiant paslaugas mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas Jūsų užsisakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai kokybiškai suteikti.
 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Slapukai

Skaitykite UAB “Euroautomatai” slapukų naudojimo taisykles.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Duomenų valdytojas nėra atsakingas už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš Duomenų valdytojo interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų asmens duomenų tvarkymo politika.

Kitos nuostatos

Asmens duomenų tvarkymo politika gali būti bet kada atnaujinama Duomenų valdytojo iniciatyva. Atnaujinta Politika pateikiama interneto svetainėje, nurodant atnaujinimo datą. Jeigu bet kuri Politikos nuostata yra pripažįstama negaliojančia ar netaikytina, ši nuostata nedaro įtakos likusių Politikos nuostatų teisėtumui ir galiojimui.

Asmenų klausimai, komentarai bei pageidavimai, susiję su Politika, pateikiami elektroninio pašto adresu kestutis@euroautomatai.lt