Slapukų naudojimo taisyklės

UAB „EUROAUTOMATAI“
Atnaujintos 2021-06-22

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) – tekstiniai failai, kurie renka informaciją apie Jūsų naršymą šioje svetainėje ir, gavus Jūsų sutikimą, yra įrašomi į įrenginio (pvz. kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklę.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų įrenginį ir yra naudojami Jūsų įrenginį atskirti nuo kitų. Slapukai yra įprasta naršymo interneto svetainėse praktika, kuri palengvina naršymą Jūsų jau lankytoje interneto svetainėje ir leidžia lengviau pasiekti skelbiamą informaciją.

Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas ir naršymo informacija, pvz. aplankytos interneto svetainės sritys, jose praleistas laikas ir pan.

Kokius slapukus mes naudojame?
Kad užtikrintume galimybę Jums patogiau ir efektyviau naudotis interneto svetaine, naudojame šiuos slapukus:

— Būtini (sesijos slapukai), skirti jūsų sesijai palaikyti bei Jūsų sutikimui su slapuku išsaugoti. Galioja kol išjungiate naršyklę.

— Nebūtini:

  • Svetainės užklausų formoje. Leidžia suvesti ir išsaugoti Jūsų duomenis. Jūsų suvesti duomenys naudojami tik Jūsų informavimui apie Jus dominančias UAB „Euroautomatai“ paslaugas.
  • Google Analytics, Google Adwords – Google paslaugos, sukurtos svetainės vartotojų elgsenos analizei bei reklamos kampanijų valdymui. Daugiau apie šių slapukų naudojimą skaitykite Google Privacy svetainėje.
  • Gali būti naudojami slapukai, skirti vartotojo sąsajos patogumo analizei.

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?
Jei norite, kad į Jūsų įrenginį nebūtų įrašomi slapukai, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus arba ištrinkite įrašytus slapukus. Tokia galimybė numatyta visose naršyklėse, daugiau informacijos https://www.allaboutcookies.org/

Atkreipiame dėmesį, kad naudojamų slapukų pašalinimas arba blokavimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui ir kai kuriems jos funkcionalumams. Tai gali sukelti nepatogumų naudojantis mūsų svetaine.