Įmonėms

Kavos pertraukų sprendimai

Kavos pertraukų sprendimai: nuo kavos iki užkandžių zonos

Bendros kavos pertraukos, mėgiami užkandžiai po ranka, biure tvyrantis kavos aromatas ne tik kuria gerą atmosferą darbe, bet ir didina darbuotojų efektyvumą be didelių investicijų. Norite išnaudoti šią galimybę? Įkurkite įmonėje kavos arba užkandžių zoną, o mes padėsime ją įrengti.

Su įmonėmis bendradarbiaujame jau daugiau nei 15 metų: įrengiame ir pilnai aptarnaujame pardavimo automatus, juos užpildome produktais. Pasakykite, koks yra jūsų įmonės poreikis, ir mes pasiūlysime geriausią “kavos pertraukos” sprendimą: nuo kavos automato iki pilnai aprūpintos užkandžių zonos.

kavos automatai imonems
Kavos ir karštųjų gėrimų automatai

Itališki kavos ir karštųjų gėrimų automatai SAECO, pilnas aptarnavimas.

kava kavos automatai imonems
Rinktinė kava

Premium klasės kavos pupelių mišinys, pritaikytas kavos automatams.

užkandžių automatai įmonėms
Užkandžių ir gaiviųjų gėrimų automatai

Užkandžių ir gaiviųjų gėrimų automatai, pilnas aptarnavimas.

Asortimento pritaikymas

Daugiau nei 100 pavadinimų produktai – išsirinksite ką labiausiai mėgsta jūsų darbuotojai.

Jokių rūpesčių - viskas iš vienų rankų

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai atsiųsti mums užklausą. Kiti veiksmai ir “nematoma buitis”, t.y. automatų valymas, plovimas, užpildymas yra mūsų darbas, kurį mes labai gerai atliekame.

Tiesiogiai bendradarbiaujame su produktų gamintojais Lietuvoje ir užsienyje, nuolat domimės užkandžių rinkos naujienomis ir atnaujiname asortimentą. Todėl šiuo metu savo įmonės automato “meniu” galite sudaryti iš daugiau nei 100 pavadinimų produktų, ir tai ne riba!

Susisiekime, ir neužilgo jūsų darbuotojams tereikės paspausti automato mygtuką ir išsirinkti norimą kavą ar užkandžius!

automatai imonems pilnas aptarnavimas

Nauda įmonei

Karšta kokybiška kava, mėgiami užkandžiai, energijos kąsnis čia ir dabar. Smagios kavos pertraukos su kolegomis, kur gimsta naujos idėjos ir stiprėja komandos jausmas. Trumpas “persikrovimas” tarp darbų ir vėl naujas startas. Mūsų klientai naudą apibendrina taip: 

  • Didesnis darbuotojų našumas, nes čia ir dabar atstatoma energija.
  • Bendros kavos pertraukos, todėl stipresnė komanda.
  • Augantis bendras pasitenkinimas darbdaviu.

Ar tai įvertins jūsų įmonės darbuotojai? Taip. Ar tai “apsimoka”? TAIP! 

Jūsų darbuotojai gers tik geriausią kavą!

Kava turi būti kokybiška, šviežiai malta ir karšta! Šios taisyklės griežtai laikomės. Jūsų kavos automatą užpildysime Premium klasės klasikiniu tamsaus skrudinimo kavos mišiniu, sudarytu iš Brazilijos ir Etiopijos Arabica (80%) bei Indijos Robusta (20%) pupelių. Švelni tekstūra, sodrus aromatas, subalansuotas skonis su salsvu riešutų, karamelės, tamsaus šokolado poskoniu džiugins jūsų įmonės darbuotojus ir svečius. Na, o kavą paruoš kavos automatas, sukurtas panaudojant geriausią italų barista patirtį.

Gaukite geriausią pasiūlymą

+370 610 218 59