UAB „Euroautomatai“ vieninteliai Lietuvoje siūlo sveikus užkandžius ir gėrimus mokykloms. Šiame versle dirbame 12 metų – per šį laikotarpį puikiai perpratome mokyklų asortimento formavimo subtilybes ir mokykloms keliamus reikalavimus, užmezgėme tvirtus ryšius su patikimais gamintojais ir partneriais.

 

Bendradarbiaudama su mumis, mokykla gauna:

 

 • Skanius, sveikus ir lengvai prieinamus užkandžius ir gėrimus.
 • Užtikrintumą, kad siūlomi produktai visiškai atitinka mokykloms keliamus reikalavimus, tai yra LR sveikatos apsaugos ministro įsakymą NR. V-964 „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 • Papildomą apčiuopiamą naudą per įvairias bendradarbiavimo formas: mokyklos renginių rėmimą, pagalbą ruošiantis šventėms, bendrus edukacinius projektus ir pan.
 • Operatyvų ir malonų aptarnavimą, kurį vykdo specialiai apmokyta komanda.
 • Estetiškai apipavidalintą pardavimų automatą, kuris vykdo ir edukacinę funkciją.
 • Sumažintą riziką, kad pertraukų metu vaikai bėgs už mokyklos teritorijos ribų norėdami įsigyti jiems patinkančių užkandžių – tai mažina peršalimų, vėlavimų į pamokas tikimybę, gerina lankomumą.
 • Sveiki užkandžiai užtikrina geresnę savijautą, mokiniai bus dėmesingesni, atidesni pamokų metu bei aktyvesni popamokinėje veikloje.

Su mumis jau draugauja daugiau nei 150 mokyklų visoje Lietuvoje

Kreipkitės į mus dabar >>>

Siūlome tik geriausius produktus

 

Mūsų asortimentą mokykloms sudaro daugiau nei 30 skirtingų prekių – kiekvienas mokinys ir mokytojas išsirinks tai, ko tuo metu jam labiausiai reikia ir norisi.

Kruopščiai atrinkti gėrimai ir užkandžiai praturtinti naudingomis medžiagomis. Prieš siūlydami prekę mokykloms, visada atidžiai studijuojame jos sudėtį, todėl užtikriname, kad mūsų asortimente nėra produktų su draudžiamais dažikliais, konservantais, skonio stiprikliais, saldikliais.

 • Ištroškote? Rinkitės norimą gėrimą: natūralų negazuotą vandenį, gaivius sulčių, pieno ar jogurto gėrimus. Praturtinti vitaminais, kalciu, baltymais, jie puikiai ir ilgam malšina troškulį, atstato skysčių ir energijos balansą.
 • Išalkote? Sveikesni užkandžiai – visada po ranka: Traškis, Belvita bei kiti patikimų gamintojų javainiai, sausainiai, krekeriai, vafliai. Sudėtyje yra grūdų, pieno, vitaminų, įvairių dribsnių, riešutų. Subalansuotas kaloringumas, o sotumo jausmas išlieka ilgam.

 

Bendradarbiavimas su mumis – paprastas ir sklandus

 

Mokykloms mes:

 1. Pasiūlome specialiai atrinktus kokybiškus produktus, kruopščiai išstudijavę mokykloms keliamus reikalavimus bei remdamiesi ilgalaike verslo patirtimi.
 2. Atvežame, pastatome ir pilnai prižiūrime automatą. Mokyklai tereikia skirti jam vietą, kurioje yra elektros prievadas.